Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec 2017 r.

 

Zarówno na część pisemną jak i część praktyczną należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz należy posiadać dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części pisemnej

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w zawodach:

 

(na tej części egzaminu można korzystać z kalkulatora prostego)

 

 Technik informatyk (kwalifikacja E.12)

 

20.06.2017 r. - sala nr 1 (sala 005), godz. 10.00:

 

  1. Adamus Kamil
  2. Alama Adrian
  3. Alama Mateusz
  4. Antoński Daniel
  5. Bezulski Robert
  6. Biszta Konrad
  7. Błasiak Piotr
  8. Bogacz Konrad
  9. Braun Jakub
  10. Bukowski Krystian
  11. Cebula Bartłomiej
  12. Choróbski Przemysław
  13. Chwilczyński Sebastian
  14. Cieśla Szymon
  15. Cieślak Hubert
  16. Dereń Mateusz
  17. Fryś Karol
  18. Gaj Adam
  19. Gębicz Aleksandra
  20. Gębicz Mateusz
  21. Gierakowski Mateusz
  22. Ględa Paweł
  23. Gorzoń Paweł
  24. Gurazda Kacper
  25. Jaros Mateusz
  26. Jędrzejczyk Mateusz
  27. Kania Damian
  28. Karkoszka Mateusz
  29. Kasperkiewicz Michał
  30. Kipigroch Kamil
  31. Komorowski Adam
  32. Korus Jakub
  33. Kosmala Piotr
  34. Kowalczyk Mateusz
  35. Kowalik Kacper
  36. Kozieł Szymon
  37. Krakowiecki Łukasz
  38. Krawczyk Dominik
  39. Kucharski Kacper
  40. Kucner Dorian
  41. Łyp Dawid
  42. Łyp Maciej
  43. Majak Patryk
  44. Małecki Jarosław
  45. Marczak Adam
  46. Maszczyk Bartłomiej
  47. Michoń Igor
  48. Mielczarek Adrian
  49. Miler Marcin
  50. Misiak Krystian
  51. Młynarczyk Piotr
  52. Molski Patryk
  53. Musiał Filip
  54. Najmrodzki Paweł
  55. Nems Klaudia
  56. Nowak Piotr
  57. Nowicki Arkadiusz
  58. Olejniczak Michał
  59. Olejnik Dominik
  60. Pawlus Kamil
  61. Piotrowski Kacper
  62. Placzyński Paweł
  63. Płomiński Joachim
  64. Podolak Katarzyna
  65. Pokora Kacper
  66. Popiołek Sebastian
  67. Półrola Adam
  68. Proszowski Miłosz
  69. Putyra Mateusz
  70. Radczyc Krzysztof

 

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technik informatyk (kwalifikacja E.12)

 

20.06.2017 r. - sala nr 2 (sala 006), godz. 10.00:

 

  1. Rak Marcin
  2. Roczek Klaudiusz
  3. Rokosza Łukasz
  4. Rozpędek Angelika
  5. Rybak Mateusz
  6. Siwczyk Adrian
  7. Skwarek Łukasz
  8. Smużyński Damian
  9. Stańczyk Dawid
  10. Staszczyk Szymon
  11. Studniarek Jakub
  12. Sukiennik Patryk
  13. Szczęch Dominik
  14. Toma Adrian
  15. Urbański Sebastian
  16. Walczak Marcin
  17. Węglarski Filip
  18. Więckowska Ewa
  19. Winiszewski Michał
  20. Woźniak Sebastian
  21. Zasada Ewelina
  22. Zieliński Przemysław

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

Technik elektryk (kwalifikacja E.07) (TEE)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 2 (sala 006), godz. 10.00:

 

  1. Gajewski Marcin
  2. Nems Jakub

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

Elektryk (kwalifikacja E.07) (ZSZ)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 2 (sala 006), godz. 10.00:

 

  1. Bączek Cezary

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

Technik teleinformatyk (kwalifikacja E.15)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 3 (sala 007), godz. 10.00:

 

  1. Drogosz Dariusz
  2. Garbiec Wiktor
  3. Gieroń Maciej
  4. Hasik Bartłomiej
  5. Kaźmierczak Mateusz
  6. Kornacki Patryk
  7. Kowalczyk Jakub
  8. Kowalski Bartosz
  9. Kuśmierz Jakub
  10. Loszek Adrian
  11. Merta Artur
  12. Nowak Jakub
  13. Nowicki Błażej
  14. Płomiński Mikołaj
  15. Rabenda Damian
  16. Rudek Błażej
  17. Sosiński Kamil
  18. Wieczorek Marcin

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

 

Technik informatyk (kwalifikacja E.12)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 4 (sala 010), godz. 10.00:

 

  1. Palinceusz Maciej

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technik informatyk (kwalifikacja E.13)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 1 (sala 005), godz. 12.00:

 

  1. Barański Łukasz
  2. Berski Piotr
  3. Bilski Tomasz
  4. Bitnerowski Michał
  5. Borowiecki Krzysztof
  6. Borowik Mateusz
  7. Brzeźniak Norbert
  8. Buliński Kacper
  9. Chmielewski Tomasz
  10. Chrząstek Krystian
  11. Chudy Maciej
  12. Ciupa Wiktor
  13. Danielski Jarosław
  14. Depta Przemysław
  15. Dzwonek Maciej
  16. Firek Daniel
  17. Gaik Klaudia
  18. Gajek Konrad
  19. Ględa Oskar
  20. Gonera Artur
  21. Grabowski Patryk
  22. Grabowski Piotr
  23. Groszek Mateusz
  24. Grzejszczak Dominik
  25. Grzesiczak Tomasz
  26. Jarecki Sebastian
  27. Jędrzejczyk Paweł
  28. Jurczyk Patryk
  29. Kaczmarczyk Dawid
  30. Kałka Michał
  31. Kapuściński Mateusz
  32. Karasek Patryk
  33. Kaźmierczak Kamil
  34. Kempa Martyna
  35. Kobylarz Dawid
  36. Kokoszko Sebastian
  37. Koperski Krystian
  38. Kowalczyk Damian
  39. Kowalczyk Marcin
  40. Krawczyk Jakub
  41. Krupiński Maciej
  42. Kustalik Robert
  43. Lech Piotr
  44. Łańcuchowski Kamil
  45. Łęgowik Michał
  46. Makowski Patryk
  47. Marcinkowski Jakub
  48. Matuszewski Konrad
  49. Minecki Patryk
  50. Minuta Mateusz
  51. Mirowski Krzysztof
  52. Motyka Adrian
  53. Niepsuj Michał
  54. Nowicki Damian
  55. Ociepa Mateusz
  56. Pettersson Filip
  57. Piasecki Norbert
  58. Pioruński Mariusz
  59. Podolski Damian
  60. Posak Bartłomiej
  61. Poteralski Sebastian
  62. Ptaszek Adam
  63. Rejowski Błażej
  64. Sadawa Mateusz
  65. Siemiński Sebastian
  66. Sieradzki Jakub
  67. Sobczak Damian
  68. Sosnowicz Krystian
  69. Szpeciński Daniel

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technik organizacji reklamy (kwalifikacja A.27)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 2 (sala 006), godz. 12.00:

 

  1. Buss Michał
  2. Ciupa Paulina
  3. Dratwa Dorota
  4. Dudek Kinga
  5. Gałkowska Kinga
  6. Karoń Angelika
  7. Karwicka Dagmara
  8. Kempa Magdalena
  9. Kępa Szymon
  10. Korzonkowski Marceli
  11. Kowalczyk Kamila
  12. Kurzelewska Karolina
  13. Mirowska Aleksandra
  14. Morawiec Karolina
  15. Nogaj Paulina
  16. Popiołek Ewelina
  17. Przytuła Karolina
  18. Pudzik Wiktoria
  19. Sewerynek Przemysław
  20. Siewniak Weronika
  21. Soluch Katarzyna
  22. Spruch Katarzyna
  23. Stanik Dawid
  24. Stefańczyk Magdalena
  25. Szmit Natalia
  26. Wilińska Marta
  27. Witkowska Magdalena
  28. Włodarczyk Paulina
  29. Zych Sylwia

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monter elektronik (kwalifikacja E.06)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 3 (sala 007), godz. 12.00:

 

  1. Chrapek Adrian
  2. Dratwiński Artur
  3. Firek Marcin
  4. Kępa Mateusz
  5. Kula Dominik
  6. Ociepa Arkadiusz
  7. Sosnowicz Paweł
  8. Stasiakiewicz Adam
  9. Szczypiór Daniel
  10. Śmigiel Artur
  11. Wiatr Mateusz

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

Elektryk (kwalifikacja E.08)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 3 (sala 007), godz. 12.00:

 

  1. Bieniecki Mateusz
  2. Garbiec Michał
  3. Kałuża Krystian
  4. Krawczyk Kacper
  5. Łasoń Patryk
  6. Magiera Mateusz
  7. Nita Kamil
  8. Nowak Marcin
  9. Polanin Kamil
  10. Rek Daniel
  11. Skoczyński Damian
  12. Woźniak Radosław

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technik informatyk (kwalifikacja E.13)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 4 (świetlica), godz. 12.00:

 

  1. Szwedzik Artur
  2. Ślifirski Emilian
  3. Śliwakowski Mateusz
  4. Święs Marcelina
  5. Tasak Filip
  6. Urbański Norbert
  7. Walczak Michał
  8. Walczak Sebastian
  9. Wasilewski Tomasz
  10. Wegner Joanna
  11. Wideryński Tomasz
  12. Wieczorek Patryk
  13. Wieczorek Tomasz
  14. Wilamski Mateusz
  15. Wilk Mariusz
  16. Wiśniewski Grzegorz
  17. Witczyk Mateusz
  18. Włuka Daniel
  19. Włuka Łukasz
  20. Woszczyński Damian
  21. Wójcik Łukasz
  22. Wróbel Stanisław
  23. Zakrzewski Piotr
  24. Zawadzki Konrad
  25. Ziemann Daniel

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technik elektronik (kwalifikacja E.06)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 5 (203), godz. 12.00:

 

  1. Anielski Michał
  2. Blada Łukasz
  3. Gabor Patryk
  4. Górecki Wiktor
  5. Grzybek Sebastian
  6. Kałuski Sebastian
  7. Koryciński Kacper
  8. Kosela Jakub
  9. Kowalski Jakub
  10. Migoda Adrian
  11. Młyńczyk Dawid
  12. Pacak Mateusz
  13. Rudek Adam
  14. Rutkowski Robert
  15. Ryba Michał
  16. Stefańczyk Patryk
  17. Ścisły Radosław
  18. Ugorski Wiktor
  19. Zarzycki Michał

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

Technik informatyk (kwalifikacja E.14)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 1 (005), godz. 14.00:

 

  1. Adamecki Daniel
  2. Arendarski Michał
  3. Bandurski Jakub
  4. Barański Michał
  5. Bartnik Maciej
  6. Bartnik Piotr
  7. Bartocha Kamil
  8. Barwiński Damian
  9. Bednarski Bartosz
  10. Bezulski Igor
  11. Budkiewicz Damian
  12. Bujacz Michał
  13. Cudak Krzysztof
  14. Ćwiek Kamil
  15. Dębski Adrian
  16. Drzewoski Piotr
  17. Duda Bartłomiej
  18. Dzwonek Kornel
  19. Frymus Krystian
  20. Gębicz Marek
  21. Goliński Piotr
  22. Gołębiowska Wioletta
  23. Górecki Piotr
  24. Grzybek Urszula
  25. Jadczak Rafał
  26. Jasak Bartosz
  27. Jędrzejczyk Daniel
  28. Jurczyk Damian
  29. Kałuża Jakub
  30. Kazik Mateusz
  31. Kaźmierczak Igor
  32. Klimczyk Emilian
  33. Kmiecik Jakub
  34. Kokoszczyk Wojciech
  35. Komorowska Daria
  36. Konopka Damian
  37. Kosela Piotr
  38. Kościarz Mateusz
  39. Kotlarski Sebastian
  40. Kowalczyk Piotr
  41. Kowalik Kasper
  42. Krupski Rafał
  43. Kucner Eryk
  44. Kusiński Piotr
  45. Kwiecień Piotr
  46. Łuczyński Hubert
  47. Machura Jakub
  48. Madej Mateusz
  49. Makowski Sebastian
  50. Martela Patryk
  51. Mikulski Damian
  52. Mirowski Damian
  53. Misiak Mateusz
  54. Murygin Jakub
  55. Nowakowski Krzysztof
  56. Olczyk Marcin
  57. Olczyk Patryk
  58. Olejnik Jakub
  59. Osiński Dariusz
  60. Ozga Rafał
  61. Pierzak Kamil
  62. Pioruński Patryk
  63. Placzyński Patryk
  64. Polanin Krystian
  65. Popiołek Bartłomiej
  66. Proszowski Damian
  67. Pukacz Adrian
  68. Ryszka Michał
  69. Saksińska Klaudia
  70. Sikorski Mateusz

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

Technik elektronik (kwalifikacja E.20)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 2 (świetlica), godz. 14.00:

 

  1. Banasiak Przemysław
  2. Bębenik Bartosz
  3. Franczyk Damian
  4. Gaik Arkadiusz
  5. Jaguścik Szymon
  6. Kamiński Patryk
  7. Klimek Michał
  8. Kłobucki Bartosz
  9. Komar Wojciech
  10. Kowalczyk Kamil
  11. Kozera Bartosz
  12. Librowski Janusz
  13. Łukasik Kacper
  14. Piotrowski Filip
  15. Płomiński Patryk
  16. Rozpędek Marcin
  17. Różycki Marcin
  18. Rutkowski Tomasz
  19. Sambor Kacper
  20. Soból Bartosz
  21. Sojda Hubert
  22. Stępień Rafał
  23. Ślęzak Rafał
  24. Wolny Damian
  25. Woźniak Sebastian

 

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technik informatyk (kwalifikacja E.14)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 3 (007), godz. 14.00:

 

  1. Sobiech Dominik
  2. Stępień Kamil
  3. Stępień Kamil Dariusz
  4. Stępień Patryk
  5. Szopa Roksana
  6. Szwedzik Jakub
  7. Ściegienka Piotr
  8. Tkaczyk Dominika
  9. Tokarczyk Jakub
  10. Tomczyk Piotr
  11. Walaszczyk Artur
  12. Wasiluk Michał
  13. Węgrzyński Bartłomiej
  14. Wilczak Hubert
  15. Wizowski Patryk
  16. Woszczyk Robert
  17. Zatorska Monika
  18. Zieliński Jakub
  19. Ziętara Błażej
  20. Ziółkowski Michał

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technik organizacji reklamy (kwalifikacja A.26)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 4 (006), godz. 14.00:

 

  1. Ambrozik Weronika
  2. Binkowska Natalia
  3. Burza Paulina
  4. Całus Wiktoria
  5. Cieślik Karolina
  6. Dębska Karolina
  7. Dobruchowska Joanna
  8. Drzewiecka Aleksandra
  9. Efenberg Malwina
  10. Gunia Dominika
  11. Jabłońska Julia
  12. Jarecka Dorota
  13. Jarecki Wojciech
  14. Jóźwiak Małgorzata
  15. Kolanus Magdalena
  16. Kowalczyk Karina
  17. Machnik Oliwia
  18. Marczak Maciej
  19. Marczak Martyna
  20. Miechowska Klaudia
  21. Nowak Aleksandra
  22. Perak Sandra
  23. Pupiec Dominika
  24. Rak Marcelina
  25. Rojszczyk Fabian
  26. Stemplewska Aleksandra
  27. Stępień Karolina
  28. Szadkowska Zuzanna
  29. Szczerbińska Magdalena
  30. Szymanowska Paula
  31. Tazbir Julia
  32. Walada Julia
  33. Załóg Lena
  34. Zatoń Magda

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technik elektryk (kwalifikacja E.24)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 5 (203), godz. 14.00:

 

  1. Baryś Jakub
  2. Bilicz Mateusz
  3. Filipowski Dawid
  4. Gajewski Marcin
  5. Gładysz Damian
  6. Jędras Patryk
  7. Kępiński Adrian
  8. Kluczyński Patryk
  9. Koprowski Rafał
  10. Kotlewski Piotr
  11. Kwiatkowski Bartosz
  12. Lichota Miłosz
  13. Nems Jakub
  14. Sadziak Rafał
  15. Siwczyk Piotr
  16. Skrzypczak Jakub
  17. Stachera Mateusz
  18. Szafrański Robert

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

Technik elektryk (kwalifikacja E.24)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 6 (010), godz. 14.00:

 

  1. Wilczyński Daniel
  2. Winiszewski Adam
  3. Wiśniewski Rafał
  4. Wodzisławski Maciej
  5. Woźniak Damian
  6. Zbroja Dominik

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

Monter elektronik (kwalifikacja E.05)

                                     

20.06.2017 r. - sala nr 6 (010), godz. 14.00:

 

  1. Boborowski Jakub
  2. Kopeć Seweryn
  3. Nocuń Dariusz
  4. Patek Adrian
  5. Stolarczyk Filip

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno