Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części praktycznej

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie:

 

Technik organizacji reklamy

Kwalifikacja A.26

 

29.06.2017 r. – sala nr 3 ( sala 007), godz. 8.00:

  1. Ambrozik Weronika
  2. Burza Paulina
  3. Całus Wiktoria
  4. Cieślik Karolina
  5. Dębska Karolina
  6. Dobruchowska Joanna
  7. Drzewiecka Aleksandra
  8. Efenberg Malwina
  9. Gunia Dominika

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty.

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

29.06.2017 r. – sala nr 3 ( sala 007), godz. 16.00:

  1. Binkowska Natalia
  2. Jabłońska Julia
  3. Jarecka Dorota
  4. Jarecki Wojciech
  5. Jóźwiak Małgorzata
  6. Kolanus Magdalena
  7. Kowalczyk Karina
  8. Machnik Oliwia

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty.

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

             

 

30.06.2017 r. – sala nr 3 ( sala 007), godz. 8.00:

  1. Marczak Maciej
  2. Marczak Martyna
  3. Miechowska Klaudia
  4. Nowak Aleksandra
  5. Perak Sandra
  6. Pupiec Dominika
  7. Rak Marcelina
  8. Rojszczyk Fabian
  9. Stemplewska Aleksandra

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty.

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

30.06.2017 r. – sala nr 3 ( sala 007), godz. 16.00:

  1. Stępień Karolina
  2. Szadkowska Zuzanna
  3. Szczerbińska Magdalena
  4. Szymanowska Paula
  5. Tazbir Julia
  6. Walada Julia
  7. Załóg Lena
  8. Zatoń Magda

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty.

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części praktycznej

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie:

Technik organizacji reklamy

Kwalifikacja A.27

30.06.2017 r. – sala nr 4 (sala 002), godz. 9.00:

  1. Buss Michał
  2. Ciupa Paulina
  3. Dratwa Dorota
  4. Dudek Kinga
  5. Gałkowska Kinga
  6. Karoń Angelika
  7. Karwicka Dagmara
  8. Kempa Magdalena

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty.

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

30.06.2017 r. – sala nr 4 (sala 002), godz. 15.00:

  1. Kępa Szymon
  2. Korzonkowski Marceli
  3. Kowalczyk Kamila
  4. Kurzelewska Karolina
  5. Mirowska Aleksandra
  6. Morawiec Karolina
  7. Nogaj Paulina
  8. Popiołek Ewelina

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty.

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

01.07.2017 r. – sala nr 3 (sala 002), godz. 9.00:

  1. Przytuła Karolina
  2. Pudzik Wiktoria
  3. Sewerynek Przemysław
  4. Siewniak Weronika
  5. Soluch Katarzyna
  6. Spruch Katarzyna
  7. Stanik Dawid

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty.

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

01.07.2017 r. – sala nr 3 (sala 002), godz. 15.00:

  1. Stefańczyk Magdalena
  2. Szmit Natalia
  3. Wilińska Marta
  4. Witkowska Magdalena
  5. Włodarczyk Paulina
  6. Zych Sylwia

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty.Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części praktycznej

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie:

Technik informatyk

Kwalifikacja E.12

29.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 101), godz. 8.00:

  1. Adamus Kamil
  2. Alama Adrian
  3. Alama Mateusz
  4. Antoński Daniel
  5. Bezulski Robert
  6. Biszta Konrad
  7. Błasiak Piotr
  8. Bogacz Konrad
  9. Braun Jakub
  10. Bukowski Krystian
  11. Cebula Bartłomiej
  12. Choróbski Przemysław

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

29.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 101), godz. 12.00:

  1. Chwilczyński Sebastian
  2. Cieśla Szymon
  3. Cieślak Hubert
  4. Dereń Mateusz
  5. Fryś Karol
  6. Gaj Adam
  7. Gębicz Mateusz
  8. Ględa Paweł
  9. Gorzoń Paweł
  10. Gurazda Kacper
  11. Korus Jakub

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

29.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 101), godz. 16.00:

  1. Gębicz Aleksandra
  2. Gierakowski Mateusz
  3. Jędrzejczyk Mateusz
  4. Kania Damian
  5. Karkoszka Mateusz
  6. Kasperkiewicz Michał
  7. Kipigroch Kamil
  8. Komorowski Adam

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

29.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 001), godz. 8.00:

  1. Kosmala Piotr
  2. Kowalczyk Mateusz
  3. Kozieł Szymon
  4. Krakowiecki Łukasz
  5. Krawczyk Dominik
  6. Kucharski Kacper

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

29.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 001), godz. 12.00:

  1. Kucner Dorian
  2. Łyp Dawid
  3. Łyp Maciej
  4. Majak Patryk
  5. Małecki Jarosław
  6. Marczak Adam

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

29.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 001), godz. 16.00:

  1. Kowalik Kacper
  2. Maszczyk Bartłomiej
  3. Michoń Igor
  4. Mielczarek Adrian
  5. Miler Marcin

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

30.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 101), godz. 8.00:

  1. Misiak Krystian
  2. Młynarczyk Piotr
  3. Molski Patryk
  4. Musiał Filip
  5. Najmrodzki Paweł
  6. Nems Klaudia
  7. Nowak Piotr
  8. Nowicki Arkadiusz
  9. Olejniczak Michał
  10. Olejnik Dominik

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

30.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 101), godz. 12.00:

  1. Pawlus Kamil
  2. Piotrowski Kacper
  3. Placzyński Paweł
  4. Płomiński Joachim
  5. Podolak Katarzyna
  6. Pokora Kacper
  7. Popiołek Sebastian
  8. Półrola Adam
  9. Proszowski Miłosz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

30.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 101), godz. 16.00:

  1. Putyra Mateusz
  2. Radczyc Krzysztof
  3. Rak Marcin
  4. Roczek Klaudiusz
  5. Rokosza Łukasz
  6. Rozpędek Angelika
  7. Rybak Mateusz
  8. Siwczyk Adrian
  9. Skwarek Łukasz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

30.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 001), godz. 8.00:

  1. Smużyński Damian
  2. Stańczyk Dawid
  3. Staszczyk Szymon
  4. Studniarek Jakub
  5. Sukiennik Patryk

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

30.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 001), godz.12.00:

  1. Szczęch Dominik
  2. Toma Adrian
  3. Urbański Sebastian
  4. Walczak Marcin
  5. Węglarski Filip

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

30.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 001), godz.16.00:

  1. Więckowska Ewa
  2. Winiszewski Michał
  3. Woźniak Sebastian
  4. Zasada Ewelina
  5. Zieliński Przemysław

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

01.07.2017 r. – sala nr 1 (sala 001), godz.8.00:

  1. Jaros Mateusz
  2. Palinceusz Maciej

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części praktycznej

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie:

 

Technik informatyk

Kwalifikacja E.13

19.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 201), godz.8.00:

  1. Barański Łukasz
  2. Berski Piotr
  3. Bilski Tomasz
  4. Bitnerowski Michał
  5. Borowiecki Krzysztof
  6. Borowik Mateusz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

19.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 201), godz.12.00:

  1. Brzeźniak Norbert
  2. Buliński Kacper
  3. Chmielewski Tomasz
  4. Chrząstek Krystian
  5. Chudy Maciej

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

19.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 201), godz.16.00:

  1. Ciupa Wiktor
  2. Danielski Jarosław
  3. Depta Przemysław
  4. Dzwonek Maciej
  5. Firek Daniel

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

19.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 109), godz.8.00:

  1. Gaik Klaudia
  2. Gajek Konrad
  3. Ględa Oskar
  4. Gonera Artur
  5. Grabowski Patryk
  6. Grabowski Piotr

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

19.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 109), godz.12.00:

  1. Groszek Mateusz
  2. Grzejszczak Dominik
  3. Grzesiczak Tomasz
  4. Jarecki Sebastian
  5. Jędrzejczyk Paweł
  6. Jurczyk Patryk

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

19.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 109), godz.16.00:

  1. Kaczmarczyk Dawid
  2. Kałka Michał
  3. Kapuściński Mateusz
  4. Karasek Patryk

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

21.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 201), godz.8.00:

  1. Kaźmierczak Kamil
  2. Kempa Martyna
  3. Kobylarz Dawid
  4. Kokoszko Sebastian
  5. Koperski Krystian
  6. Kowalczyk Damian

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

21.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 201), godz.12.00:

  1. Kowalczyk Marcin
  2. Krawczyk Jakub
  3. Krupiński Maciej
  4. Kustalik Robert
  5. Lech Piotr
  6. Łańcuchowski Kamil

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

21.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 201), godz.16.00:

  1. Łęgowik Michał
  2. Makowski Patryk
  3. Marcinkowski Jakub
  4. Matuszewski Konrad
  5. Minecki Patryk

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

21.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 109), godz.8.00:

  1. Minuta Mateusz
  2. Mirowski Krzysztof
  3. Motyka Adrian
  4. Niepsuj Michał
  5. Nowicki Damian
  6. Ociepa Mateusz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

21.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 109), godz.12.00:

  1. Pettersson Filip
  2. Piasecki Norbert
  3. Pioruński Mariusz
  4. Podolski Damian
  5. Posak Bartłomiej
  6. Poteralski Sebastian

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

21.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 109), godz.16.00:

  1. Ptaszek Adam
  2. Rejowski Błażej
  3. Sadawa Mateusz
  4. Siemiński Sebastian
  5. Sieradzki Jakub

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

22.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 201), godz.8.00:

  1. Sobczak Damian
  2. Sosnowicz Krystian
  3. Szpeciński Daniel
  4. Szwedzik Artur
  5. Ślifirski Emilian

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

22.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 201), godz.12.00:

  1. Śliwakowski Mateusz
  2. Święs Marcelina
  3. Tasak Filip
  4. Trzeciak Maciej
  5. Urbański Norbert

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

22.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 201), godz.16.00:

  1. Walczak Michał
  2. Walczak Sebastian
  3. Wasilewski Tomasz
  4. Wegner Joanna
  5. Wideryński Tomasz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

22.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 109), godz.8.00:

  1. Wieczorek Patryk
  2. Wieczorek Tomasz
  3. Wilamski Mateusz
  4. Wilk Mariusz
  5. Wiśniewski Grzegorz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

22.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 109), godz.12.00:

  1. Witczyk Mateusz
  2. Włuka Daniel
  3. Włuka Łukasz
  4. Woszczyński Damian
  5. Wójcik Łukasz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

22.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 109), godz.16.00:

  1. Wróbel Stanisław
  2. Zakrzewski Piotr
  3. Zawadzki Konrad
  4. Ziemann Daniel

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części praktycznej

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie:

 

Technik informatyk

Kwalifikacja E.14

27.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 201), godz.8.00:

  1. Adamecki Daniel
  2. Arendarski Michał
  3. Bandurski Jakub
  4. Barański Michał
  5. Bartnik Maciej
  6. Bartnik Piotr
  7. Bartocha Kamil
  8. Barwiński Damian
  9. Bednarski Bartosz
  10. Bok Bartłomiej
  11. Budkiewicz Damian
  12. Bujacz Michał
  13. Cudak Krzysztof
  14. Ćwiek Kamil
  15. Dębski Adrian
  16. Ściegienka Piotr

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

27.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 201), godz.16.00:

  1. Drzewoski Piotr
  2. Duda Bartłomiej
  3. Dzwonek Kornel
  4. Frymus Krystian
  5. Gębicz Marek
  6. Goliński Piotr
  7. Gołębiowska Wioletta
  8. Górecki Piotr
  9. Grzybek Urszula
  10. Jadczak Rafał
  11. Jasak Bartosz
  12. Jędrzejczyk Daniel
  13. Jurczyk Damian
  14. Kałuża Jakub
  15. Kazik Mateusz

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

28.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 201), godz.8.00:

  1. Kaźmierczak Igor
  2. Klimczyk Emilian
  3. Kmiecik Jakub
  4. Kokoszczyk Wojciech
  5. Komorowska Daria
  6. Konopka Damian
  7. Kosela Piotr
  8. Kościarz Mateusz
  9. Kotlarski Sebastian
  10. Kowalczyk Piotr
  11. Kowalik Kasper
  12. Krupski Rafał
  13. Kucner Eryk
  14. Kusiński Piotr
  15. Kwiecień Piotr
  16. Łuczyński Hubert

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

28.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 201), godz.16.00:

  1. Machura Jakub
  2. Madej Mateusz
  3. Makowski Sebastian
  4. Martela Patryk
  5. Mikulski Damian
  6. Mirowski Damian
  7. Misiak Mateusz
  8. Murygin Jakub
  9. Nowakowski Krzysztof
  10. Olczyk Marcin
  11. Olczyk Patryk
  12. Olejnik Jakub
  13. Osiński Dariusz
  14. Ozga Rafał
  15. Pierzak Kamil
  16. Pioruński Patryk

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

 

01.07.2017 r. – sala nr 2 (sala 201), godz.8.00:

  1. Placzyński Patryk
  2. Polanin Krystian
  3. Popiołek Bartłomiej
  4. Proszowski Damian
  5. Pukacz Adrian
  6. Ryszka Michał
  7. Saksińska Klaudia
  8. Sikorski Mateusz
  9. Sobiech Dominik
  10. Stępień Kamil
  11. Stępień Kamil Dariusz
  12. Stępień Patryk
  13. Szopa Roksana
  14. Szwedzik Jakub

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

01.07.2017 r. – sala nr 2 (sala 201), godz.16.00:

  1. Bezulski Igor
  2. Tkaczyk Dominika
  3. Tokarczyk Jakub
  4. Tomczyk Piotr
  5. Walaszczyk Artur
  6. Wasiluk Michał
  7. Węgrzyński Bartłomiej
  8. Wilczak Hubert
  9. Wizowski Patryk
  10. Woszczyk Robert
  11. Zatorska Monika
  12. Zieliński Jakub
  13. Ziętara Błażej
  14. Ziółkowski Michał

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części praktycznej

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie:

Technik teleinformatyk

Kwalifikacja E.15

27.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 109), godz.8.00:

  1. Drogosz Dariusz
  2. Garbiec Wiktor
  3. Gieroń Maciej

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

27.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 109), godz.12.00:

  1. Hasik Bartłomiej
  2. Kaźmierczak Mateusz
  3. Kornacki Patryk

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

27.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 109), godz.16.00:

  1. Kowalczyk Jakub
  2. Kowalski Bartosz
  3. Kuśmierz Jakub

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

28.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 109), godz.8.00:

  1. Loszek Adrian
  2. Merta Artur
  3. Nowak Jakub

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

28.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 109), godz.12.00:

  1. Nowicki Błażej
  2. Płomiński Mikołaj
  3. Rabenda Damian

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

28.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 109), godz.16.00:

  1. Rudek Błażej
  2. Sosiński Kamil
  3. Wieczorek Marcin

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części praktycznej

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie:

 

Technik elektronik

Kwalifikacja E.20

26.06.2017 r. – sala nr 2 (świetlica), godz.13.00:

  1. Banasiak Przemysław
  2. Bębenik Bartosz
  3. Franczyk Damian
  4. Gaik Arkadiusz
  5. Jaguścik Szymon
  6. Kamiński Patryk
  7. Klimek Michał
  8. Kłobucki Bartosz
  9. Komar Wojciech
  10. Kowalczyk Kamil
  11. Kozera Bartosz
  12. Librowski Janusz
  13. Łukasik Kacper
  14. Orpel Mikołaj
  15. Piotrowski Filip
  16. Płomiński Patryk
  17. Rozpędek Marcin
  18. Różycki Marcin
  19. Rutkowski Tomasz
  20. Sambor Kacper
  21. Soból Bartosz
  22. Sojda Hubert
  23. Stępień Rafał
  24. Ślęzak Rafał
  25. Wolny Damian
  26. Woźniak Sebastian

 

Należy przynieść na egzamin kalkulator z funkcjami trygonometrycznymi i logarytmicznymi.

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części praktycznej

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie:

 

Technik elektryk

Kwalifikacja E.24

26.06.2017 r. – sala nr 1 (007), godz.9.00:

  1. Baryś Jakub
  2. Bilicz Mateusz
  3. Filipowski Dawid
  4. Gajewski Marcin
  5. Gładysz Damian
  6. Jędras Patryk
  7. Kępiński Adrian
  8. Kluczyński Patryk
  9. Koprowski Rafał
  10. Kwiatkowski Bartosz
  11. Lichota Miłosz
  12. Nems Jakub
  13. Siwczyk Piotr
  14. Skrzypczak Jakub
  15. Stachera Mateusz
  16. Szafrański Robert
  17. Wilczyński Daniel
  18. Winiszewski Adam
  19. Wiśniewski Rafał
  20. Wodzisławski Maciej
  21. Woźniak Damian
  22. Zbroja Dominik

 

Należy przynieść na egzamin kalkulator prosty

Ponadto na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części praktycznej

egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie:

 

 

Szkoła Policealna dla Dorosłych

 

Technik informatyk

Kwalifikacja E.12

29.06.2017 r. – sala nr 1 (sala 101), godz.16.00:

 

  1. Borowiecka Izabela
  2. Łęski Piotr
  3. Pośpiech Adam
  4. Stacherski Zbigniew

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

Technik informatyk

Kwalifikacja E.13

19.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 109), godz.16.00:

  1. Nowak Bartłomiej

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

Technik informatyk

Kwalifikacja E.14

 

27.06.2017 r. – sala nr 2 (sala 201), godz.16.00:

  1. Piechowicz Tomasz

 

Na egzamin należy przyjść z półgodzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

 

 

 

Informacja o terminach i miejscu przeprowadzenia części praktycznej

egzaminu zawodowego  w CKP w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku

 

Monter elektronik (kwalifikacja E.05)

 

27.06.2017 r. godz. 9.00

 

  1. Boborowski Jakub
  2. Kopeć Seweryn
  3. Nocuń Dariusz
  4. Patek Adrian
  5. Stolarczyk Filip

Na egzamin należy przyjść z godzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

Monter elektronik (kwalifikacja E.06)

 

27.06.2017 r. godz. 15.00

 

  1. Chrapek Adrian
  2. Drawtiński Artur
  3. Firek Marcin
  4. Kępa Mateusz
  5. Kula Dominik
  6. Ociepa Arkadiusz

Na egzamin należy przyjść z godzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

29.06.2017 r. godz. 9.00

 

  1. Sosnowicz Paweł
  2. Stasiakiewicz Adam
  3. Szczypiór Daniel
  4. Śmigiel Artur
  5. Wiatr Mateusz

Na egzamin należy przyjść z godzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

29.06.2017 r. godz. 15.00

 

  1. Wieczorek Grzegorz

Na egzamin należy przyjść z godzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

Elektryk (kwalifikacja E.08)

 

28.06.2017 r. godz. 9.00

 

  1. Bieniecki Mateusz
  2. Garbiec Michał
  3. Kałuża Krystian
  4. Krawczyk Kacper
  5. Łasoń Patryk
  6. Magiera Mateusz

Na egzamin należy przyjść z godzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

28.06.2017 r. godz. 15.00

 

  1. Nita Kamil
  2. Nowak Marcin
  3. Polanin Kamil
  4. Rek Daniel
  5. Skoczyński Damian
  6. Woźniak Radosław

Na egzamin należy przyjść z godzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

Technik elektronik (kwalifikacja E.06)

 

29.06.2017 r. godz. 15.00

 

  1. Anielski Michał
  2. Blada Łukasz
  3. Gabor Patryk
  4. Górecki Wiktor

Na egzamin należy przyjść z godzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

30.06.2017 r. godz. 9.00

 

  1. Grzybek Sebastian
  2. Kałuski Sebastian
  3. Koryciński Kacper
  4. Kosela Jakub
  5. Kowalski Jakub

Na egzamin należy przyjść z godzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

 

30.06.2017 r. godz. 15.00

 

  1. Migoda Adrian
  2. Młyńczyk Dawid
  3. Pacak Mateusz
  4. Rudek Adam
  5. Rutkowski Robert

Na egzamin należy przyjść z godzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

03.07.2017 r. godz. 9.00

 

  1. Ryba Michał
  2. Stefańczyk Patryk
  3. Ścisły Radosław
  4. Ugorski Wiktor
  5. Zarzycki Michał

Na egzamin należy przyjść z godzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.

 

 

Technik elektryk (kwalifikacja E.07)

 

29.06.2017 r. godz. 9.00

 

  1. Jędras Patryk

Na egzamin należy przyjść z godzinnym wyprzedzeniem oraz posiadać przy sobie dokument (dowód osobisty, legitymacja szkolna) oraz długopis piszący na czarno.