W XL wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze – 2017” drużyna ZSE-E w Radomsku znów stanęła na podium . We wtorek nagrody uczniom wręczyli kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski i zastępca dyrektora Biura Wojewody Kamil Wojtysiak.

Kurator życzył także zwycięzcom wojewódzkim sukcesu w etapie centralnym, który odbędzie się w dniach 19-22 czerwca w Bornem Sulinowie.

12 czerwca uczniowie kształcący się w zawodzie technik organizacji reklamy uczestniczyli w Dniu Otwartym Drukarni Kamińskich. Wycieczka była podsumowaniem projektu współtworzonego przez ZSE-E w Radomsku, Drukarni Braci Kamińskich oraz Agencję K-max.

Tegoroczne powitanie wiosny tj. 21 marca 2017 w Zespole Szkół Elektryczno - Elektronicznych w Radomsku odbyły się w atmosferze Cool EKO.
U Nas dziś odbyły się Lekcje przeniesione - uczniowie w tym dniu pełnili rolę nauczycieli na wybranych przez siebie lekcjach.
Odbył się Konkurs na kolorową klasę. Akcja Ciuch za ciuch , wiosenna foto - budka możliwość zrobienia wspólnych zdjęć.
 Ponadto grała muzyka na żywo na każdym piętrze. Artystom można było podziękować za granie wrzucając żółte monety do kapelusza z przeznaczeniem na Gorączkę złota .
 Przeżywając wspólnie ten dzień mogliśmy przegryzać świeże, soczyste, polskie jabłka.
 Samorząd Szkolny i SK wolontariatu:)